Legal Office Junior
Pardubice

Do našeho týmu rádi uvítáme nového kolegu/kolegyni na pozici LEGAL OFFICE JUNIOR.

NÁPLŇ PRÁCE:

Zpracování datových zpráv a kontrola přijatých dokumentů

Správa systému lhůt pro související právní úkony

Příprava dokumentace a podkladů pro soudní vymáhání pohledávek

Písemná a telefonická komunikace se soudy, exekutory, právníky apod.

Kontrola dat v databázi specializovaného softwaru, pravidelný reporting klientům

Tvorba splátkových kalendářů

Další administrativní podpora soudního vymáhání pohledávek

POŽADUJEME:

Minimálně středoškolské vzdělání

Vynikající znalost českého jazyka slovem i písmem

Pokročilou znalost práce na PC zejména MS Office

Dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Předchozí praxe z oblasti správy pohledávek, výhodou

NABÍZÍME:

Zajímavou práci v menším přátelském kolektivu

První smlouvu na dobu určitou (1 rok) s možností dalšího prodloužení

4 týdny dovolené

5 dní volna navíc nad rámec zákonné dovolené

Flexibilní pracovní doba

Stravenkový paušál

Notebook a mobil

Nápoje na pracovišti

Kancelář v centru Pardubic

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Vaše CV. Těšíme se na Vaše reakce!

Thank you! Your message was send!
Oops! Something went wrong while submitting the form.